Investiční příležitosti I Invest & Design

Naším cílem jsou úspěšné realizace menších investičních projektů či poradenství ve výběru vhodných nemovitostí k větším investičním projektům. Vyhledáváme příležitost na míru klientovi. Zajistíme realizaci i případnou další správu nemovitosti ve spolupráci s některým se smluvních partnerů. Spokojenost klienta i jeho maximální výnos je naším cílem. Ve všech případech dbáme na bezpečí transakcí a dodržování veškerých smluvních ujednání za pomoci advokátní kanceláře.

Nabízíme zdarma konzultaci a ocenění Vaší nemovitosti v Praze. V případě zájmu poradíme s efektivním zhodnocením a pomůžeme s nastavením strategie nejvyšší možné prodejní ceny. V případě zájmu nás neváhejte kontaktovat nebo případně vyplňte krátký formulář níže.

FORMULÁŘ

Dále jsme se zaměřili na nabídku koupě investičních apartmánů v rakouských lyžařských střediscích nebo v blízkosti golfových hřišť, převážné v rámci developerských projektů, se zajímavým výnosem. Součástí transakce může být i zajištění smlouvy s provozovatelem krátkodobých pronájmů nebo zajištění s financováním u české banky a možností ručení pořizovanou nemovitostí v zahraničí.

Partneři

Web 1920 – 2.png

Zajímavosti a trendy

  • Barva Taupe

    V designu a především v interiérech se začalo hodně pracovat s odstínem barvy zvané Taupe. Není to ani hnědá a ani šedá. Brzy zcela může nahradit bílou barvu, jelikož je tato barva velmi moderní a univerzální ve svých kombinacích. Bílá barva a šedá jsou chladné, ale taupe působí teplým dojmem.

  • Přemýšleli jste někdy o investici do nemovitosti v zahraničí?

    Například ve Vaší oblíbené lokalitě? V posledních letech se čím dál více potvrzuje, že nemovitosti v zahraničí jsou pro Čechy dostupné. Záleží samozřejmě na individuálních preferencích, zda si zvolit koupi domu či bytu u moře nebo na horách. Pokud hledáte vhodnou investici do nemovitosti, volte preferovanou lokalitu s možností vlastního užívání i pronájmu se zajímavým výnosem.

Nezávazná poptávka ocenění nemovitosti

Zanechte nám prosím tyto informace a my se Vám brzy ozveme.

Druh nemovitosti*

Stav*

Souhlasím se zpracováním osobních údajů*

Souhlas se zasíláním obchodních sdělení

Pole označená * jsou povinná.

Close