Naším cílem jsou úspěšné realizace menších investičních projektů či poradenství ve výběru vhodných nemovitostí k větším investičním projektům. Vyhledáváme příležitost na míru klientovi. Zajistíme realizaci i případnou další správu nemovitosti ve spolupráci s některým se smluvních partnerů. Spokojenost klienta i jeho maximální výnos je naším cílem. Ve všech případech dbáme na bezpečí transakcí a dodržování veškerých smluvních ujednání za pomoci spřízněné advokátní kanceláře.

Právě zahajujeme nabídku koupě investičních apartmánů v rakouských lyžařských střediscích, převážné v rámci developerských projektů, se zajímavým výnosem. Součástí transakce může být i zajištění smlouvy s provozovatelem krátkodobých pronájmů nebo zajištění s financováním u české banky  a možností ručení pořizovanou nemovitostí v zahraničí. 

Partneři

Web 1920 – 3.png

Zajímavosti a trendy

Text

Ceny nemovitostí v ČR jsou na svém maximu a stále rostou

Odborníci začínají hovořit o cenové bublině. Silná poptávka po rezidenčních nemovitostech ve velkých městech jako Praha, Brno, Plzeň nebo Olomouc je v tomto roce motivována především rekordně nízkými sazbami u hypoték.

Přečíst článek
Text

Přemýšleli jste někdy o investici do nemovitosti v zahraničí?

V posledních letech se čím dál více potvrzuje, že nemovitosti v zahraničí jsou pro Čechy dostupné. Záleží samozřejmě na individuálních preferencích, zda si zvolit koupi domu či bytu u moře nebo na horách.

Přečíst článek