Úvodní strana » Investiční příležitosti » Investiční nemovitosti v ČR » pozemky pro výstavbu RD, Praha - Západ, v blízkosti letiště Václava Havla

Pozemky pro výstavbu RD, Praha - Západ, v blízkosti letiště Václava Havla

ADRESA: Praha západ

VELIKOST: 326.253 m2

(322.816 m2 ostatní plocha, 3.437 m2 orná půda)

NABÍDKOVÁ CENA: 393 mil. Kč

 

Popis:

Projekt a pozemky pro výstavbu 319 rodinných domů včetně volného pozemku k dalšímu stavebnímu rozvoji. Rozsah projektu dle pravomocného ÚR. Možný rozsah projektu pro dalších cca 210 rodinných domů. 

Popis lokality a občanská vybavenost:

Obec, ve kterém se projekt nachází je velmi dobře dostupná k hlavnímu městu ať už po silnici nebo MHD. Pěti minutová dostupnost k Pražskému okruhu. Obec je dobře dostupná také po železniční trati, nachází se na trati Praha hl.n. - dojezdové časy jsou do 45 min. Zastávka autobusu a vlaku se nachází v těsné blízkosti těchto pozemků. V obci se nachází místní hostinec, veškerá občanská vybavenost je přístupná v nedalekých obcích a městech.

Parametry projektu:

Projekt je vybaven platným územním rozhodnutím. Rozhodnutí bylo vydáno na dvě parcely, jedna v plné ploše a druhá částečně. K dispozici je souhlas obce s rozdělením pozemků na jednotlivé parcely pro RD. Územní rozhodnutí bylo včas částečně konzumováno vydaným stavebním povolením. Parcela pozemků vybavených pravomocným ÚR je navržena pro 319 RD ( 72 samostatně stojících RD, 86 dvojdomků, 161 řadových RD).

Nezávazná poptávka

Zanechte nám prosím tyto informace a my se Vám brzy ozveme.

Souhlasím se zpracováním osobních údajů*

Souhlas se zasíláním obchodních sdělení

Pole označená * jsou povinná.

Close