Apartmán Le Cannet | Investiční příležitosti I Invest & Design

Apartmán Le Cannet

4 .jpgNový apartmán je situován v centru Le Cannet, v blízkosti Cannes. Poskytuje dokonalý místní, francouzský styl bydlení. K dokonalosti nechybí nic, můžete se procházet středověkým centrem, dát si oběd v jedné z restaurací na slavném náměstí s nádherný výhledem na město Cannes.

Tyto nové apartmány zasazené do srdce 7 kopců se nacházejí u pláží Cannes 'Boulevard Carnot. V oblasti Le Cannet po staletí sídlili zahraniční aristokraté v letních francouzských domech. Dnešní město zkulturňuje tuto rezidenční tradici ve vesnickém duchu. V srdci starého Cannetu je život sladký, rozjímavý s pohodlnou kvalitou života. Rozprostírají se zde majestátní panorama Středozemního moře a výhledy sahají až k pohoří Esterel. Nabízíme Vám pěkný byt se dvěmi ložnicemi a dvěmi balkony, abyste si mohli užívat slunce po celý den. Apartmán byl postaven v roce 2019.

 

Cenová nabídka:

- 2 ložnicový apartmán o velikosti 61m², jedna koupelna, cena 289 000 EUR

Společnost Invest & Design v tomto případě účtuje 2% + DPH z kupní ceny nemovitosti vč. DPH. Provedeme Vás celým procesem koupě včetně právního poradenství a za asistence v českém (nebo anglickém jazyce s naším obchodním partnerem) během celého kupního procesu i na území Francie (při prohlídce, při podpisu dokumentů u francouzského notáře aj.).

Proč právě tento apartmán?

  • všechna vybavenost se nachází  v okruhu 400 metrů, přístupné pěšky
  • součástí jsou útulné terasy rue Saint-Sauveur s úžasnými výhledy na hory
  • kino, tržiště Jean Jaurès, základní škola Pasteur
  • skutečná vesnice ve městě, která žije v klidném režimu

Nezávazná poptávka

Zanechte nám prosím tyto informace a my se Vám brzy ozveme.

Souhlasím se zpracováním osobních údajů*

Souhlas se zasíláním obchodních sdělení

Pole označená * jsou povinná.

Close