Investiční apartmány v Rakousku | Investiční příležitosti I Invest & Design
Úvodní strana » Investiční příležitosti » Zahraničí » Investiční apartmány v Rakousku

Investiční apartmány v Rakousku

Legenda:

 

modrá - ski in /ski out - přímo na sjezdovku nebo docházková vzdálenost k vleku
zelená - apartmány se nacházejí v těsné blízkosti golfového hřiště
červená - k lyžařskému areálu se dostanete autem nebo autobusem

Stále rozšiřujeme nabídku apartmánů v rakouských lyžařských střediscích. Tyto apartmány mohou mít v rámci transakce, a v případě zájmu klienta, již zajištěnou smlouvu se společností provozující krátkodobé pronájmy. Investor tedy bude mít pravidelné výnosy z pronájmů dle obsazenosti apartmánů a zároveň si může svůj apartmán rezervovat pro sebe v předem dohodnutých termínech.

Prodáno

Proč investovat právě v Rakousku?

• Rakousko je země se stabilním finančním a politickým prostředím.
• Stabilní a solidní trh s nemovitostmi bez extrémních výkyvů, ale se konstantním růstem.
• Žádný masový rozvoj projektů, ale silná regulace, která vyrovnává nabídku a poptávku.
• Případné hypoteční splátky lze odečíst z příjmu z pronájmu v Rakousku.
• Rakousko nemá dědickou, darovací daň ani daň z majetku.

Podle rakouského zákona musí mít takové apartmány speciální status již v kolaudačním rozhodnutí. V některých případech je možné zakoupit apartmány jen pro vlastní využití a jindy je jejich komerční pronajímání povinností. Toto je závislé vždy na konkrétním projektu. V případě pořízení za účelem komerčního pronajímání (s možností osobního využití většinou 4 týdny v roce, také záleží na konkrétním projektu) bude kupujícímu vráceno DPH z ceny bytu.

Součástí našich služeb je i zajištění financování například formou hypotéky od banky v ČR s možností ručením nemovitostí jak v ČR, tak pořizovanou nemovitostí v Rakousku. Při každé koupi nemovitosti v Rakousku činí vedlejší poplatky zhruba 10% z pořizovací ceny vč. DPH (3,5% daň, 2 % právní servis, 3,5 % provize rakouskému prodejci, 1,1 % poplatek katastru za převod nemovitosti). Invest & Design Vám v některých případech provizi neúčtuje, jsme li placeni stranou prodávající, nebo účtujeme standardní provizi za zprostředkování ve výši 3,5% z kupní ceny + DPH. V každé nabídce tuto informaci najdete. 

Ve všech případech je v ceně našich služeb zahrnuta nepřetržitá asistence v českém jazyce při celém procesu koupě od výběru vhodné nemovitosti až do samotného předání nemovitosti, případný překlad smluvní dokumentace i do českého jazyka a posouzení českým právním zástupcem, osobní asistence na území Rakouska v českém jazyce.

Nezávazná poptávka

Zanechte nám prosím tyto informace a my se Vám brzy ozveme.

Souhlasím se zpracováním osobních údajů*

Souhlas se zasíláním obchodních sdělení

Pole označená * jsou povinná.

Close