Apartmány Rauris | Investiční příležitosti I Invest & Design
Poptávka

Apartmány Rauris

Rauris interier12Výstavba investičních apartmánů, které se nacházejí přímo na sjezdovce, tedy v režimu ski-in, ski-out, je v současné době ve fázi stavby a bude připravena zhruba do konce listopadu 2021. Stavební společnost Porr v současné době začíná stavět přízemí domu. Prvních 11 bytů již bylo prodáno. V případě včasného nákupu si kupující mohli přizpůsobit svůj vlastní byt tak, aby vyhovoval jejich vlastním potřebám, do konce února 2021. Někteří kupující mají také saunu nainstalovanou v jedné ze dvou nebo tří koupelen a jiní se rozhodli vytvořit další prostor na spaní v jedné z ložnic přidáním mimořádně krásné a luxusní rozkládací postele. Nyní už je projekt je stavu realizace, tudíž individuální změny nebudou možné.

Celkem je v aparthotelu Rauris 26 luxusních apartmánů s možností ski-in a ski-out. Jedinečný projekt, který se v současné době staví v krásném údolí Rauris. Toto je největší z 9 údolí v Salcbursku. Údolí je součástí národního parku Vysoké Taury. Unikátní přírodní rezervace s extrémně čistým vzduchem. Rauris je také známý, protože se zde nachází více než 10% evropských zásob zlata. Tento jedinečný projekt se staví v nadmořské výšce téměř 1 000 metrů.

Možnost pro vlastní využití:

Výhoda projektu je to, že jako vlastník můžete využít svůj vlastní byt tak často, jak chcete. Předpisy jsou sepsány tak, aby nebyly ovlivněny výnosy ostatních vlastníků. Výhodou je, že i přesto můžete po nákupu nemovitosti odečíst 100% DPH. Další informace najdete v zásadách pro vlastní využití - z tržní ceny je pro majitelé sleva 30%v hlavní sezóně a  50 % ve vedlejší sezóně. Prodejní cena zahrnuje parkovací místo v suterénu a celý inventář. Resort Rauris je skutečně jedinečný projekt umístěný v klidné lokalitě. Ceny začátkem roku 2021 vzrostly o 6%, protože developer nechal zvětšit suterén a v každém bytě je spousta dalších technických dokonalostí.

V současné době jsou v nabídce 3 typy apartmánů:

Typ 50 - apartmány mají rozlohu přibližně 65m2 a jsou vhodné pro 2-4 osoby. Apartmány budou majitelům dodávány na klíč. Každý apartmán má své parkovací místo v garáži. Stále je k dispozici mnoho možností, jak přidat bytu svůj osobní vzhled. Ceny od 348 860 €  all-inclusive ( bez DPH).

Typ 75 - tyto nádherně prostorné apartmány s více než 90 m2 jsou vhodné pro 4 - 6 osob. Jsou vybaveny dvěma ložnicemi a dvěma koupelnami. Prostorná kuchyň a fantastický obývací pokoj s výhledem na hory. Zde je možnost umístit další rozkládací pohovku / skládací postel. Tato ultra-luxusní varianta zajišťuje, že se byt zvětší a poté je možné ho  využívat pro 6-8 osob. Ceny od 494 000,00 € ( bez DPH).

Typ 100 - s více než 120 m2 se jedná o nejprostornější, luxusní apartmány v nabídce a to pro 6 až 8 osob. I zde můžete umístit přistýlky a ubytovat až 10 osob. Zahrnují tři ložnice a koupelnu. Tyto apartmány jsou vybaveny extra velkou kuchyní a nabízejí dostatek prostoru. Ceny od 648 000 €( bez DPH).

Návratnost investice:

Průměrná návratnost je kolem 7,2 až 9 % ročně a jedná se skutečně o jedinečný projekt. Nejen, že nyní máte svůj vlastní prostor, ale každý rok také získáte výhodnou návratnost.

KUPUJÍCÍ NEPLATÍ PROVIZI Invest&Design! 

Rádi zajistíme nabídku vhodného konceptu financování českou nebo také rakouskou bankou. Aktuální úroková sazba se v Rakousku pohybuje kolem 2%. Náklady na nákup jsou přibližně 10% z hrubé kupní ceny, jakožto standardní proces koupě rakouské nemovitosti. Provedeme Vás celým procesem koupě včetně právního poradenství a za asistence v českém jazyce během celého kupního procesu i na území Rakouska (při prohlídce, při podpisu dokumentů u rakouského notáře aj.).

NABÍDKA VOLNÝCH APARTMÁNŮ :

SVĚTOVÁ STRANA APT/ POKOJ PODLAŽÍ TYP CELKEM M2 DISPOZICE CENA BEZ DPH STAV PRODEJE
Severní strana EG -N4 přízemí 50 67 plánek 351.000 EUR prodaný
Severní strana EG -N2 přízemí 50 67 plánek 353.000 EUR volný
Severní strana EG - N1 přízemí 50 67 plánek 353.000 EUR volný
Severní strana EG - N3 přízemí 50 67 plánek 351.000 EUR volný
Severní strana OG - N6 první patro 100 132 plánek 682.746 EUR prodaný
Severní strana OG - N5 první patro 100 132 plánek 671.500 EUR prodaný
Severní strana DG - N7 podkroví 100 132 plánek 680.000 EUR prodaný
Centrální EG - ZN2 přízemí 75 96 plánek 513.400 EUR rezervovaný
Centrální EG - ZN3 přízemí 50 66 plánek 350.000 EUR prodaný
Centrální EG - ZS1 přízemí 50 68 plánek 353.000 EUR prodaný
Centrální EG - ZS2 přízemí 50 66 plánek 353.000 EUR prodaný
Centrální OG - ZN4 první patro 100 129 plánek 671.500 EUR volný
Centrální OG - ZS3 první patro 100 129 plánek 655.000 EUR volný
Centrální DG - ZS4 podkroví 100 129 plánek 670.000 EUR prodaný
Jižní strana EG -S2 přízemí 75 96 plánek 505.000 EUR rezervovaný
Jižní strana EG - S1 přízemí 50 66 plánek 351.000 EUR volný
Jižní strana EG -S3 přízemí 50 66 plánek 350.000 EUR prodaný
Jižní strana OG -S5 první patro 75 96 plánek 510.000 EUR prodaný

Proč právě tento projekt? 

 • Ski-in & Ski-out, Rauris Resort je prakticky na sjezdovce, lyže si můžete jednoduše obout od předních dveří a jít rovnou k lyžařskému vleku
 • projekt je opravdu jedinečný svou skvělou polohou v útulném horském středisku
 • apartmány jsou vybaveny řadou technických inovací 
 • správa nemovitostí, zabezpečení a pohodlí jsou na vysoké úrovni
 • také díky probíhajícím investicím do Aparthotelu zůstane minimálně v příštích 15 letech oblast oblíbenou prázdninovou destinací v Salcbursku
 • po návratu z lyžování si můžete dát rovnou drink v ledovém baru, který bude k dispozici vždy v zimě
 • Rauris je asi 20 minut od největších lyžařských areálů v Rakousku
 • v létě je to tu příjemné stejně jako v zimě, můžete se věnovat pěší turistice, cykloturistice a mnoha dalším sportům
 • můžete odsud dojít přímo do hor, údolí Rauris si můžete užít celé dny
 • kromě mnoha nalezišť těžby zlata, můžete např. podniknout i fantastické túry - projděte se mezi divokými koňmi a užijte si hory vysoké až 2700 metrů
 • v létě se každý den pořádá řada aktivit, Rauris je vhodný pro každou cílovou, věkovou skupinu
 • v tomto místě jste centrálně umístěni pro návštěvu Innsbrucku, Salcburku, Zell am See, a je odtud možné podniknout jednodenní výlet do Itálie
 • pokud hosté přijedou vlakem, samozřejmě je zdarma agentura vyzvedne z vlakového nádraží - tato služba je k dispozici nepřetržitě po celý rok

Nejbližší zimní středisko Rauris - Hochalmbahnen

zimní středisko Rauris.jpgApartmány jsou umístěny přímo na sjezdovce a podle nejnovějších informací je budou další dvě lanovky stavět v roce 2023. 

Lyžařské středisko Rauris - Hochalm je spíše středisko rodinného typu. Patří k menším střediskům, a často lidmi, kteří vyhledávají alpská místa, jako oblast oblíbené zimní rekreace, mírně opomíjené. A proto Vám tu nehrozí, že se budete potýkat s velkými frontami a přelidněnými sjezdovkami. Areál se řadí spíše k menším, ale je velmi kvalitní.  Lyžuje se zde na úbočí Schwarzwand na přehledných, širokých a většinou poloprázdných sjezdovkách. Obtížnost sjezdových tratí je zde asi tak půl na půl rozdělená mezi červené a modré sjezdovky. Milovníci jízdy ve volném terénu mají své trasy podél vleku Gratlift. Ve spodní části skiareálu Rauris u spodní stanice lanovky Hochalmbahn je oblast vhodná pro začátečníky a děti.

Mapa střediska: https://www.bergfex.cz/rauris/

Jsou zde cvičné svahy obsluhované dvěma vleky. Z horní části lyžařského areálu jsou nádherné výhledy na okolní hory. Rauris - Hochalm je klidné, přehledné, dobře zásobené přírodním i umělým sněhem a sjezdovky jsou vždy kvalitně upravené. Leží poněkud stranou, a není proto propojené s žádným dalším skiareálem ani lanovkami a ani skibusem. Celé údolí Raurisertal je vhodné také pro běžkaře různých věkových kategorií.

Nezávazná poptávka

Zanechte nám prosím tyto informace a my se Vám brzy ozveme.

Souhlasím se zpracováním osobních údajů*

Souhlas se zasíláním obchodních sdělení

Pole označená * jsou povinná.

Close