Dvojdomky ve Fügenu | Investiční příležitosti I Invest & Design
Poptávka

Dvojdomky ve Fügenu

m_0008.jpgDovolujeme si Vám nabídnout 2 dvojdomky, jeden s rozlohou 146,76 m2, který se rozkládá na třech podlažích a druhý 146,54 m2 také se třemi podlažími. Tyto exkluzivní nemovitosti se nachází v bezprostřední blízkosti lyžařského vleku, nově vybudované údolní stanice lanovky Fügen v Zillertalu. Dále se zde nachází i dětský lyžařský areál. Fügen je s 4029 obyvateli největší obcí v Zillertalu a patří do tyrolské čtvrti Schwaz Zillertal má velmi dobrou infrastrukturu se školami, školkami, lékaři, obchody, restauracemi, bankami, bazény (vnitřní a venkovní bazény) a mnohem více. Lyžařský areál Spieljochbahn je propojen s lyžařským areálem Hochfügen, a tedy s lyžařským areálem Hochzillertal. Tvoří největší souvislou lyžařskou oblast v Zillertalu.

 

Domy jsou již postaveny a jsou k dispozici.

 

Dům Haus 1 s rozlohou 146,54 m² se rozkládá na třech podlažích. Je situovaný vpravo. Prodává se kompletně zařízená včetně domácích spotřebičů, nádobí, dekorací, obrázků, ložního prádla atd. Obytný prostor: 146,54 m², plocha balkonu / terasy cca. 60 m², plocha zahrady cca 30 m², 6 místností, 2 koupelny, 2 samostatné toalety, 2 terasy. Projekt je určen k turistickému pronájmu. 

Kupní cena 1.190.000 EUR bez DPH.


V přízemí je prostorný, otevřený obývací pokoj s plně vybavenou luxusní značkovou kuchyní a velkým jídelním stolem pro 8 osob. Součástí obývacího pokoje je pohovka s TV a přístupem na velkou terasu se zahradou a kůlnou na nářadí. V tomto patře je také technická místnost a toaleta pro hosty, stejně jako útulná šatna. V prvním patře najdete tři prostorné, plně vybavené ložnice se šatní skříní a pružinovou postelí, stejně jako koupelnu s vanou, pračkou, velkým sprchovým koutem, dvojitým umyvadlem, nástěnným fénem a toaletou. Horní patro nabízí relaxační oázu, kde můžete nechat svou mysl a tělo nabít novou energií. Ať už v sauně, na jednom z relaxačních lehátek s výhledem na okolní horské panorama nebo na útulném televizním zážitku. Dokonce se zde můžete kochat slunečním svitem na 30m² střešní terase s téměř 360 ° panoramatickým výhledem. K dispozici jsou tři soukromá parkovací místa.

Dům Haus 2 s rozlohou 146,76 m² se rozkládá na třech podlažích. Je situován vlevo. Prodává se kompletně zařízená včetně domácích spotřebičů, nádobí, dekorací, obrázků, ložního prádla atd. Obytný prostor: 146,76 m², plocha balkonu / terasy cca. 60 m², plocha zahrady cca 30 m², 6 místností, 2 koupelny, 2 samostatné toalety, 2 terasy. Projekt je určen k turistickému pronájmu. 

Kupní cena 1.190.000 EUR bez DPH.

Rádi zajistíme nabídku vhodného konceptu financování českou nebo také rakouskou bankou. Aktuální úroková sazba se v Rakousku pohybuje kolem 2%. Náklady na nákup jsou přibližně 10% z hrubé kupní ceny, jakožto standardní proces koupě rakouské nemovitosti. Společnost Invest & Design v tomto případě účtuje 3,5% + DPH z kupní ceny nemovitosti vč. DPH. Provedeme Vás celým procesem koupě včetně právního poradenství a za asistence v českém jazyce během celého kupního procesu i na území Rakouska (při prohlídce, při podpisu dokumentů u rakouského notáře aj.).

Proč právě tento projekt?

  • autobusové a vlakové spojení v celém údolí
  • kabinová lanovka je v provozu v létě i v zimě
  • v zimě zde můžete využít dlouhé, zasněžené sjezdovky a další zimní sporty, jako je lyžování, snowboarding, sáňkování a paragliding, horské dráhy 
  • rozsáhlý rodinný letní program je spjat s mnohými aktivitami, jako je vodní park Bambini, relaxační balanční park, křišťálový důl pro děti , bosé turistické stezky, paragliding, lanová dráha, lezecká stěna, Via ferrata, nepálský most, výstavní důl, lezecká stěna atd.

Nejbližší zimní středisko

Lyžařský areál Spieljochbahn je napojen na areál Hochfügen, a tedy i na lyžařský areál Hochzillertal. Tvoří největší přilehlou lyžařskou oblast v Zillertalu. Existují zde také pravidelné autobusové a vlakové spojení do údolí Inn nebo do Zillertalu. Kromě hojně zasněžených dlouhých sjezdovek s možností různých zimních aktivit, jako je lyžování, snowboarding, sáňkování a paragliding, nabízejí horská střediska také rodinný letní program s aktivitami, jako je např. vodní park Bambini, relaxační rovnovážný park, dětský a křišťálový důl, bosou pěší stezku, paragliding, horolezeckou stezku, horolezeckou stěnu přes ferratu, nepálský most, atd.

Zillertal Arena

Zillertal arena ski map.jpgOd Zell am Ziller přes Gerlos, Königsleiten až po Hochkrimml se rozprostírá největší lyžařské středisko zvané Zillertal Arena. Výška až do 2 500 m n. m. a 100% jistota sněhu umožňuje lyžařům a snowboardistům všech lyžařských dovedností užít si svoji zimní dovolenou naplno. Moderně vybavený skiareál, který svými převážně novými přepravními zařízeními s velkou kapacitou, umožňuje skvělé propojení celého střediska, patří k nejlepším v Rakousku. 

Pro návštěvníky je připravena 10 km dlouhá sjezdovka s příznačným jménem HöhenFresser-Tour (Požíračka převýšení), která patří k nejdelším sjezdovkám a současně ke sjezdovkám s největším převýšením (téměř 2 000 m) v Rakousku. Pro snowboardisty a vyznavače freestylu je v Gerlosu připravený Boarder Town, který patří mezi tři nejlepší snowparky Rakouska. Ti odvážní se mohou těšit na 3 metry vysokou a 14 metrů širokou halfpipe o délce 100 metrů. Vyžití pro freestylové nadšence nabízí samozřejmě i Krimml. Za návštěvu také bezesporu stojí i Action-Park Kreuzwiese v Zell am Zilleru.

Zimní středisko: https://www.bergfex.cz/zell-am-ziller/panorama/

Pro ty, kteří vyhledávají jízdu v hlubokém sněhu, je lákadlem sjezd podél čtyřsedačky Krimml X-Press nad Gerlosem. Pro milovníky „manšestru“ upravuje lyžařské středisko své sjezdovky během zimní sezóny i v odpoledních hodinách. Ranní ptáčata mohou v jarním období využít některé sjezdovky, které se pro ně otevírají již v 7.00 hod. A naopak pro noční sovy se 4x za zimu pořádá jízda při úplňku.

Nezávazná poptávka

Zanechte nám prosím tyto informace a my se Vám brzy ozveme.

Souhlasím se zpracováním osobních údajů*

Souhlas se zasíláním obchodních sdělení

Pole označená * jsou povinná.

Close