Kaprun - apartmán v chaletu | Investiční příležitosti I Invest & Design
Poptávka

Chalet - Apartmány - Kaprun

20181219-DSC_0173

Nabízíme zprostředkování koupě dvou investičních apartmánu postavených v charismatickém a typickém alpském Chaletu, každý o celkové ploše 128 m2. Apartmány se nachází nedaleko lyžařského střediska Kaprun a ledovce Kitzteinhorn a po plánovaném rozšíření střediska se bude možné od zimy 2019/2010 na ledovec dostat vlekem přímo z centra obce.

Úžasná a populární destinace nejen díky záruce ledovcového sněhu nabízí v bezprostřední blízkosti také lákavé zážitky Wellness, golfu až a další horské aktivity. 

Každý apartmán se rozléhá na dvou podlažích se čtyřmi ložnicemi, třemi koupelnami a saunou. Předpokládaný roční výnos z pronájmu je 55 000 EUR. 

 

   Dokončení výstavby koncem listopadu 2019!

 

Highlights:

  • atmosféra typického alpského chaletu
  • situovaný v blízkosti žádaného střediska Kaprun, v oblasti ledovce Kitzteinhorn
  • dojezd z Prahy 6 hodin, z Brna 5 a půl hodiny
  • z Alpincentra ve středisku vyjíždí přímo na Kitzsteinhorn do 3 000 m n. m. visutá kabinová lanovka s nejvyšší podpěrou na světě

 

Cena:  1.472.000,- EUR

 

Další náklady spojené s koupí vychází přibližně na 10% z hrubé kupní ceny, jakožto standardní proces koupě nemovitosti v Rakousku. Společnost Invest & Design v tomto případě účtuje 3,5% + DPH z kupní ceny nemovitosti vč. DPH. Provedeme Vás celým procesem koupě včetně právního poradenství a za asistence v českém jazyce během celého kupního procesu i na území Rakouska (při prohlídce, při podpisu dokumentů u rakouského notáře aj.).

 

Půdorysy podlaží:

STŘEDISKO KAPRUN - LEDOVEC KITZTEINHORN

Na ledovci pod Kitzsteinhornem se rozlévají typické a přehledné modré a červené ledovcové tratě. Hlavní tratě od sezóny 2015/16 obsluhuje moderní kabinková lanovka namísto dřívějších vleků. Z celého ledovce je velmi působivý pohled na jezero Zell am See, z vrcholu pak i na hřeben Vysokých Taur. Kaprun je jednou z nejoblíbenějších lyžařských destinací v Rakousku, čemuž odpovídá i celkový cestovní ruch.

Z Alpincentra vyjíždí přímo na Kitzsteinhorn do 3 000 m n. m. visutá kabinová lanovka s nejvyšší podpěrou na světě (113 m, viditelnou i z úctyhodné dálky). cfed68e4-953a-437b-a587-3806bbf1712d.jpg

Na vrcholu je možné využít restauraci, naučnou galerii, panoramatické kino a vyhlídkovou platformu – zkrátka se jedná o oblíbený alpský cíl pro turisty z celého světa. Lyžaři se odtud mohou spustit na ledovcovou planinu krátkou pozemní lanovkou.

Přímo nad Kaprunem se zdvihá ještě malý areál Maiskogel (1 675 m) s převážně mírnými modrými tratěmi a s pohodlnou osou sedačkových lanovek, v němž nechybí ani dětský park. Oblíbenou nejen dětskou atrakcí je 1 300 m dlouhá bobová dráha s mosty, vlnami, serpentinami i skoky. Nedaleko Kaprunu je najdete i termální akvapark Tauern Spa.

 

Nezávazná poptávka

Zanechte nám prosím tyto informace a my se Vám brzy ozveme.

Souhlasím se zpracováním osobních údajů*

Souhlas se zasíláním obchodních sdělení

Pole označená * jsou povinná.

Close