Vila u jezera Ossiachersee | Investiční příležitosti I Invest & Design
Poptávka

Vila u jezera Ossiachersee

03_Wohnbereich.jpgTato luxusní venkovská vila v klasickém stylu se nachází ve vyhledávané lokalitě s výhledem na temně modré jezero Ossiachersee a okolní hory,  je obklopena slunnou vysokou náhorní plošinou v srdci Korutan. Užijte si nádherné kontrasty krajiny s důrazem na vysokou životní úroveň. Vila je postavena ve vyhledávané rezidenční čtvrti u jezera Ossiachersee. Okolí je charakterizováno půvabnými rodinnými domy a majestátními vilami. Nemovitost byla postavena v roce 2003 na pozemku o rozloze 1 333 m² a zahrnuje obytnou 220 m2 a 148 m2 využitelnou plochu přibližně tedy 369 m². Po vstupu do domu se dostanete do haly, ze které jsou přístupné všechny ostatní pokoje v přízemí. Patří k nim kromě toalety pro hosty i bílá vybavená kuchyň s přilehlou spíží. Vila také disponuje ložnicí s koupelnou a světlým obývacím a jídelním koutem s kachlovými kamny. Zvláštním prvkem této stavby je jedinečná, zimní zahrada. V zimě ji lze využívat k pohodlnému sezení s nádherným výhledem na zasněženou krajinu a v létě přes posuvné dveře jako krytou sluneční terasu. V horním patře najdete klid a soukromí. K dispozici jsou dvě ložnice s velkým přísunem denního světla a koupelna se sprchou. Dále hlavní ložnice s vlastní koupelnou a šatnou. Z balkonu budete mít nezapomenutelný výhled na jezero Ossiachersee a také okolní horskou krajinu. V suterénu je prostorná lázeňská část SPA, která zahrnuje solárium, saunu, vířivku a krytý bazén s prostorem na opalování. Tato relaxační zóna Vás připraví na zvláštní wellness zážitek ve Vašem vlastním domě. Krásně navržená zahrada se sluneční terasou harmonicky zapadá do krajiny a nabízí dostatek prostoru pro kreativní rozvoj. Zařízení zahrnuje mimo jiné o vysoce kvalitní parketové a dlážděné podlahy, balkon, osvětlovací systém s bodovými světly, rolety na všech oknech a nové kování. Podlahové topení v koupelnách a radiátory v obývacích pokojích a ložnicích poskytují teplo v chladných zimních dnech, které lze individuálně ovládat pokojovými termostaty. Dvojitá garáž a dlážděný dvůr nabízejí celkem parkování pro 4 auta. Využijte příležitost ke koupi okouzlující vysoce kvalitní nemovitosti s otevřeným výhledem v srdci Alp.

Cena této unikátní nemovitosti je 890 000 EUR bez DPH.

Rádi zajistíme nabídku vhodného konceptu financování českou nebo také rakouskou bankou, aby se při cca 30% vlastních zdrojů byt financoval prostřednictvím příjmů z pronájmu. Aktuální úroková sazba se v Rakousku pohybuje kolem 1,25%. Náklady na nákup jsou přibližně 10% z hrubé kupní ceny, jakožto standardní proces koupě rakouské nemovitosti. Společnost Invest & Design v tomto případě účtuje 3,5% + DPH z kupní ceny nemovitosti vč. DPH. Provedeme Vás celým procesem koupě včetně právního poradenství a za asistence v českém jazyce během celého kupního procesu i na území Rakouska (při prohlídce, při podpisu dokumentů u rakouského notáře aj.).

Proč právě tento projekt?

  • poloha u jezera Ossiachersee s možnostmi letního sportovního vyžití
  • v zimě možnost lyžování v nejbližším středisku Gerlitzen Alpe
  • výborná infrastruktura
  • za méně než hodinu jízdy se dostanete na hranice se sousedními zeměmi, jako je Itálie a Slovinsko 
  • na letiště Klagenfurt se dostanete autem za pouhých 35 min.
  • cesta autem z Prahy trvá cca 6 hodin
  • vysoká úroveň života a nadstandardní vybavení klasické vily
  • soukromé SPA, krásná zimní zahrada, využitelná v zimě i v létě

 

NEJBLIŽŠÍ ZIMNÍ STŘEDISKO

Gerlitzen Alpe 1911 m.n.m.

Stredisko Gerlitzen Alpe.jpg

Na druhé straně jezera se nachází zimní středisko Gerlitzen Alpe. Lyžařská sezóna je v plném proudu od začátku prosince do začátku dubna. Na vrchol hory Vás vyveze 17 vleků s možností sjezdování po 45 km 100 % zasněžených tras pro lyžaře, což je celkem 26 sjezdovek. Dokonale se zde můžete rozhlédnout, neboť výhledy umožňují 360 ° panoramatické rozhledy do okolí. Ossiachersee je tmavě modré jezero, které je půvabně zakořeněné v krajině Korutanských Alp a přesvědčí každého milovníka přírody širokou nabídkou volno-časových aktivit pro celou rodinu a perfektní infrastrukturou. V létě vykazuje tento region skvělé možnosti turistiky s nejkrásnějšími výhledy s mírnými teplotami.

 

Mapa střediska: https://www.bergfex.cz/gerlitzen-alpe/

Je možné navštívit 14 legendárních chat a restaurací. Poloha Gerlitzen Alpe je ideální, neboť se nachází v centru Korutan, s možnostmi příjezdu k areálu z Annenheimu a Klösterle-Arriach. Dostupnost a dopravní spojení jsou velmi dobré. Nabídka skibusu je také ideální pro pohodlný příjezd z Villachu, z Ossiacheru nebo Faaker See do údolní stanice a zpět. Na svahu Moser (na střední stanici Kanzelhöhe) je nejlepší možnost, jak se naučit lyžovat pro začátečníky a i pro děti, které zde mají k dispozici profesionální lyžařskou školu. Ve střední stanici jsou umístěné sklady vybavené pro přijíždějící hosty, kteří nechtějí s sebou své vybavení brát až do údolí každý den. Pokud si chcete půjčit vybavení a lyže můžete to udělat na třech místech na hoře (střední stanice, údolní stanice Klösterle, Feuerberg). Otevření areálu a možnosti sjezdování začínají každý den v 8:15 (Kanzelbahn) na v  8:30 v Arriach-Klösterle. Tyto brzké otvírací hodiny umožňují návštěvníkům ještě větší zábavu a pravý manšestr pro nadšence na sjezdovkách.

Nezávazná poptávka

Zanechte nám prosím tyto informace a my se Vám brzy ozveme.

Souhlasím se zpracováním osobních údajů*

Souhlas se zasíláním obchodních sdělení

Pole označená * jsou povinná.

Close