Zajímavosti a trendy | Investiční příležitosti I Invest & Design
Úvodní strana » Zajímavosti a trendy

Zajímavosti a trendy

 • Barva Taupe

  V designu a především v interiérech se začalo hodně pracovat s odstínem barvy zvané Taupe. Není to ani hnědá a ani šedá. Brzy zcela může nahradit bílou barvu, jelikož je tato barva velmi moderní a univerzální ve svých kombinacích. Bílá barva a šedá jsou chladné, ale taupe působí teplým dojmem.

 • Přemýšleli jste někdy o investici do nemovitosti v zahraničí?

  Například ve Vaší oblíbené lokalitě? V posledních letech se čím dál více potvrzuje, že nemovitosti v zahraničí jsou pro Čechy dostupné. Záleží samozřejmě na individuálních preferencích, zda si zvolit koupi domu či bytu u moře nebo na horách. Pokud hledáte vhodnou investici do nemovitosti, volte preferovanou lokalitu s možností vlastního užívání i pronájmu se zajímavým výnosem.

 • Ceny nemovitostí v ČR jsou na svém maximu a stále rostou

  Odborníci začínají hovořit o cenové bublině. Silná poptávka po rezidenčních nemovitostech ve velkých městech jako Praha, Brno, Plzeň nebo Olomouc je v tomto roce motivována především rekordně nízkými sazbami u hypoték.

 • Znovuotevření Uměleckoprůmyslového muzea v Praze

  Koncem roku 2017 se po tříleté rekonstrukci znovu otevřela budova Uměleckoprůmyslového muzea v Praze. Můžete si všimnout pečlivě restaurovaných historických prvků a interiérů, nového vchodu přes zahradu ze Široké ulice a větších výstavních prostor. Dále naleznete nově otevřený café restaurant “Času dost” v přízemí domu.

 • Obecné vyhlídky pro investování v roce 2018

  Dne 3. ledna proběhlo v pražském Orea Hotelu Pyramida 13. mezinárodní investiční fórum na téma „Kam investovat v roce 2018“. Na konferenci vystoupili přední ekonomové a investiční experti z ČR i zahraničí. Hlavní předpovědi ohledně české ekonomiky pro rok 2018 jsou pozitivní, jelikož z hlediska makroekonomiky má Česká republika dobrý základ díky němuž hrozí minimální rizika, a to přestože inflace stále poroste.

 • Tauern Spa Zell am See

  Rádi bychom Vám představili unikátní aquacentrum v Zell am See, najdete zde saunový svět a také mnoho dalšího v těsné blízkosti hor. Není nic krásnějšího, než si užívat příjemnou vodní lázeň a u toho pozorovat úžasná panoramata pohoří Vysoké Taury v obci Kaprun u Zell am See.

Nezávazná poptávka

Zanechte nám prosím tyto informace a my se Vám brzy ozveme.

Souhlasím se zpracováním osobních údajů*

Souhlas se zasíláním obchodních sdělení

Pole označená * jsou povinná.

Close