Naším cílem jsou úspěšné realizace menších investičních projektů či poradenství ve výběru vhodných nemovitostí k větším investičním projektům. Vyhledáváme příležitost na míru klientovi. Zajistíme realizaci i případnou další správu nemovitosti ve spolupráci s některým se smluvních partnerů. Spokojenost klienta i jeho maximální výnos je naším cílem. Ve všech případech dbáme na bezpečí transakcí a dodržování veškerých smluvních ujednání za pomoci advokátní kanceláře.

Nabízíme zdarma konzultaci a ocenění Vaší nemovitosti v Praze. V případě zájmu poradíme s efektivním zhodnocením a pomůžeme s nastavením strategie nejvyšší možné prodejní ceny. V případě zájmu nás neváhejte kontaktovat nebo případně vyplňte krátký formulář "ZDE"

Dále jsme se zaměřili na nabídku koupě investičních apartmánů v rakouských lyžařských střediscích nebo v blízkosti golfových hřišť, převážné v rámci developerských projektů, se zajímavým výnosem. Součástí transakce může být i zajištění smlouvy s provozovatelem krátkodobých pronájmů nebo zajištění s financováním u české banky a možností ručení pořizovanou nemovitostí v zahraničí.

Partners

Web 1920 – 3.png

News and trends

Text

Real estate prices in the Czech Republic are at their peak and are still growing

Experts are beginning to talk about a price bubble. The strong demand for residential real estate in large cities such as Prague, Brno, Plzen or Olomouc is motivated this year mainly by record low mortgage rates.

Read an article
Text

Have you ever thought about investing in a property abroad?

In recent years, it has become increasingly clear that real estate abroad is accessible to Czechs. Of course, it depends on individual preferences, whether to buy a house or apartment by the sea or in the mountains. If you are looking for a suitable investment property, choose your preferred location with the possibility of own use and rent with an interesting yield.

Read an article

Nezávazná poptávka ocenění nemovitosti

Zanechte nám prosím tyto informace a my se Vám brzy ozveme.

Druh nemovitosti*

Stav*

I agree with the processing of personal data*

I agree to receive an email newsletter

Fields marked with * are required.

Close